Xylem Jobs

Job Information

Xylem Könyvelő in Cegled, Hungary

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Jelentkezz hozzánk Ceglédre és Oldjuk meg együtt a vízügyeket !

Könyvelő munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása ERP rendszerben (bejövő számlák könyvelése)

  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos ügyintézés és könyvelés

  • Havi zárással kapcsolatos vegyes könyvelések és nyilvántartások vezetése

  • Közreműködés a havi riportok elkészítésében

  • Könyveléssel kapcsolatos riportok készítése

  • Könyvvizsgálat támogatása

  • Évzárás és éves beszámoló elkészítésében való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • 2 év könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint szóban és írásban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Együttműködési készség, csapatszellem

  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

  • BPCS rendszer ismerete

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú munkavégzés

  • Béren kívüli juttatások

  • Munkába járás támogatása

  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)

  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Cegléd, Külső-Kátai út 41.