Xylem Jobs

Job Information

Xylem Szerszámkészítő/Forgácsoló in Cegled, Hungary

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Jelentkezz hozzánk Ceglédre és Oldjuk meg együtt a vízügyeket !

A XYLEM Water Systems Hungary Kft. új munkatársakat keres ceglédi telephelyére a következő pozícióba:

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ/FORGÁCSOLÓ

Feladatok

  • Műszaki dokumentáció alapján szerszámokat, készülékeket készít, átalakít, javít.

  • A szerszámokat, rábízott gépeket a TPM alapján tartja karban.

  • Gépi, kézi forgácsolást végez.

  • A rendszeresített dokumentációkat és okmányokat előírásszerűen és naprakészen vezeti.

  • Egyéb karbantartásokhoz kapcsolódó feladatokat elvégzi.

Elvárások

  • Szerszámkészítő, forgácsoló végzettség, szakmunkásképző vagy szakközépiskola

  • Kisgépek és célszerszámok (marógép, eszterga, síkköszörű, stb.) használatának ismerete

  • Legalább 5 éves forgácsolás területén szerzett tapasztalat

  • Legalább 3 éves szerszámkarbantartás területén szerzett tapasztalat

  • Műszaki rajzok ismerete, rajzolvasási és értelmezési képesség

  • Térlátás

  • Anyagismeret (fémek, műanyagok)

  • Alkalmazkodó képesség

  • Terhelhetőség

  • Monotonitás tűrés

  • Önállóság, precizitás

  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre

Előnyök:

  • Technikusi végzettség

  • Gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

  • Szerszámok hőkezelésében szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú munkavégzés

  • Béren kívüli juttatások

  • Munkába járás támogatása

  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)

  • Csapatépítő rendezvények

  • Kétműszakos munkarend

Munkavégzés helye : 2700 Cegléd Külső-Kátai út 41.

DirectEmployers